sadsad x
asdasd

Tekno Tavşan Tata Dijital Ayak İzini Öğreniyorum

Ürün Kodu
:
18124
Marka / Menşei
:
Abaküs Yayınevi
Stok Adedi
:
2
Fiyat
:
21,18 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
:
30,00 TL
İndirimli Fiyat
:
21,18 TL KDV
Dahil
%29
Aynı Gün Kargo
Hafta içi 17:00’a, Cumartesi 10.30'a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır.
Alışveriş Listeme Ekle
Buraya tıklayarak bu ürünü listenize ekleyebilir ve daha sonra yeniden inceleyebilirsiniz.
Teknik Servis
Deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknik servis desteğimiz ile hep yanınızdayız.
İade Garantisi
14 gün iade garantisi ile
sizleri hiç üzmeden
süreci yürütüyoruz.
Yorum Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Soru Sor
 • Tina, teknolojiyi ve teknolojik aletleri kullanmayı çok seven bir kız çocuğudur. İnternet’te oyunlar oynamayı, bahçelerinde arkadaşları ile oyun oynamaya tercih etmektedir. Bir gün, anne ve babasının ısrarıyla arkadaşları ile oyun oynamak için bahçelerine çıkan Tina’nın yolu, Tekno Tavşan Tata ile kesişir. Baytlar Diyarı’na doğru heyecan dolu bir yolculuğa çıkan ikili, internet ve dijital ayak izi kavramlarının derinliklerine indikleri bir macera yaşarlar. Sen de Tina ve Tata’nın Baytlar Diyarı’nda yaşadıkları teknolojik serüvenlerinde onlara eşlik etmek için hemen okumaya başla ve bu maceraya ortak ol!

  Tekno Tavşan Tata ve Tina’nın Baytlar Diyarı’na yapmış oldukları maceralı yolculuk, çocuklara hikâye ile önemli konuları öğretmenin en güzel örneklerinden biridir. Özellikle soyut kavramların ve teknoloji kullanımının beraberinde getirdiği tehlikeleri; öyküler ile birlikte, çocukların anlayabilecekleri şekilde, gerçek yaşamla bağlantılı olarak anlatmak; hem çocukların daha kolay öğrenmelerine yardımcı olacak, hem de bu önemli bilgilerin hafızalarında kalmasına imkân sağlayacaktır. Tekno Tavşan Tata ve Tina, öğretmenlerin ve anne-babaların teknoloji dünyasını çocuklarla, eğlenerek keşfetmeleri için kullanabilecekleri faydalı bir öykülemedir.
  University College London Öğretim Üyesi Dr. Yasemin Allsop

  Çocuklara İnternet’i ve İnternet güvenliğini anlatmanın daha keyifli ve öğretici bir yolu olamazdı. İleriki zamanlarda, Tekno Tavşan Tata’nın başka hikâyelerini de okumak için sabırsızlanıyorum. Öğretmenlerin mutlaka okuyup öğrencilerine okutması, ailelerin ise çocuklarına mutlaka alması gereken bir kitap. Hayal gücü, sürükleyici bir hikâye ve bu güzel hikâyenin içerisine yedirilmiş faydalı bilgilerin hepsi bu güzel kitapta. Yeşim Özen’in #teknotavşantata’sı; "Alice Harikalar Diyarında”ki ünlü tavşanın 21. yüzyıl için kurgulanmış en yaratıcı versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. #teknotavşantata bizi sürükleyici hikâyesiyle başka diyarlara götürürken, aynı zamanda bize İnternet’in sihirli dünyasının kapılarını açıp yol gösteriyor.

  Eğitim Teknolojileri Zirvesi Koordinatörü ve Yıldız Teknik Üniversitesi Öğr. Gör. Işıl Boy Ergül

  Geleceğimiz, ancak ve ancak, hem doğayı hem teknolojiyi seven çocuklarımızla güzel olabilecek. Dolayısıyla bu sevimli kitabı çok değerli buldum. Alkışlıyorum.

  Fütürist, Ekonomist, M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Kurucusu Ufuk Tarhan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.