sadsad x
asdasd
Teknik Destek
 • Telefondan teknik destek sağlıyor musunuz? Canlı Destek olan chat üzerinden destek veriliyor mu?

   Telefonda teknik destek sağlanamıyor. Sitemizde Yardım veya Müşteri Hizmetleri bölümünden veya [email protected]’a eposta gönderdiğinizde Teknik Destek ekibimiz maksimum 48 saat içinde geri dönüş yapacaktır.

   Mesai saatleri içinde sitemizde Canlı Destek bölümünden sorunuzu aktarabilirseniz, size geri dönüş yapabiliriz. Eğer sorunuz daha detaylı incelenmesi gerekiyorsa chat geçmişiniz Teknik Destek ekibimize aktarılarak email yolu ile size dönüş sağlanacak.

 • Ürünümün arızalı olduğunu düşünüyorum, incelenmesini ya da değişimini nasıl talep edibilirim?

   Öncelikle https://robotistan.freshdesk.com/solution/folders/5000175786 linkimizdeki çözümlerden sorununuzun cevabını bulamazsanız veya ürün açıklamasının altındaki örnek kullanımı denediğinizde sorununuz hala devam ediyorsa daha iyi anlayabilmemiz için aşağıdaki yönergelere göre ürününüzü tarafımıza gönderebilirsiniz.

   Firmanız e-fatura/ e-arşiv fatura mükellefi ise, iade faturası düzenlemenizi önemle rica ediyoruz. Bireysel fatura ise faturanızın çıktısını alarak iade bölümünü doldurup ürünlerle beraber göndermenize ihtiyacımız bulunuyor.

   Arızalı olduğunu düşündüğünüz ürünü ürün kabul form ve fatura üzerindeki adı-soyadı/kurum adı bu formda belirtip Robotistan Elektronik Ticaret A.Ş. İkitelli Organize Sanayi Atatürk Bulvarı No:108/8 Başakşehir / İSTANBUL adresine Yurtiçi Kargo:693483236, Aras Kargo: 1302807801615 anlaşma numaralarımızdan birisi ile alıcı ödemeli gönderebilirsiniz. Bahsedilen ürün tarafımıza ulaştığında ürününüz inceleme sırasına girecektir. Bu inceleme maksimum 1 hafta sürecektir ve teknik birimimiz tarafından ürününüzün arıza durumuyla alakalı size e-mail ile geri bildirim yapılacaktır. Ürününüzde bir arıza varsa ve arıza kullanıcı hatası kaynaklı ise değişim sağlanamamaktadır. Arıza kullanıcı hatası kaynaklı değil ise en kısa süre içerisinde ürünün değişimini sağlamaktayız.

   

   Ürün kabul formu için tıklayınız.

 • Arduino Uno Orjinal ile klon modelleri arasındaki fark nedir?

   Arduino Uno ürünlerimizde üç sürüm mevcuttur, bu üç Arduino kartının çalışma biçimlerinde pek bir fark yoktur. //www.robotistan.com/arduino-uno-r3-klon linkteki klon modelimiz Orjinal Arduino'ya ( https://www.robotistan.com/orjinal-arduino-uno-r3-yeni-versiyon ) birebir benzer klon ürünüdür ve bu iki Arduino Uno kartının USB entegreleri aynıdır ve üzerindeki mikroişlemcisi tak-çıkar (dip soketli) şeklindedir.

   //www.robotistan.com/arduino-uno-r3-klon-usb-kablo-hediyeli-usb-chip-ch340 linkteki ürünümüz ise bu iki modelden biraz farklıdır, bu farkların en başında USB entegre farkı bulunmaktadır. Bu modelimizin USB entegresi CH340 tır, bu durum Atmega16u2 USB entegre kullanan shieldler ile çalışmada sıkıntı yaratmaktadır ancak genel olarak birçok shield ile uyumludur. Diğer bir farklılık ise üzerindeki işlemcisi SMD şeklindedir, bu durum maalesef mikroişlemcinize zarar gelmesi durumunda kartınız kullanılmaz hale gelir.

 • Arduino kartların işlemcisi/kapasitörü ya da entegresi yanma nedenleri nelerdir?

   Arduino kartları açık donanım, açık kaynak kodlu oldukları ve herhangi bir koruma sigortası olmadığı için yanlış kullanımlarda (kısa devre, hatalı kodlama, yanlış pin bağlantısı, aşırı gerilim, yüksek akım gibi…) board üzerindeki işlemciye ya da USB entegreye zarar verebilir. Bu gibi durumlarda kartınıza enerji verdiğinizde kısa devre olur ya da kod yüklemeye çalışırken cevap gelmiyor ya da zaman aşımı gibi hatalar vermektedir, bu durumlar garanti kapsamı dışına çıkmaktadır. Ancak, kartınızda fabrikasyon bir arıza olduğunu düşünüyorsanız sorununuzu daha iyi anlayabilmemiz için lütfen sıkça sorulan sorulardaki ürünüm arızalı sorusunun cevabındaki yönergelere göre ürününüzü tarafımıza gönderebilirsiniz. Bu yönergelere https://robotistan.freshdesk.com/solution/folders/5000175786 linkimizdeki çözümlerden ulaşabilirsiniz.

 • MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1 ve MakeBlock mBot 2.4G Kiti v1.1 arasındaki farklar nelerdir?

   Bahsetmiş olduğunuz iki ürünümüz arasındaki en genel fark MakeBlock mBot 2.4G Kiti v1.1 adlı ürünümüz yalnızca bilgisayar üzerinden USB ile ya da 2.4GHZ rf kablosuz üzerinden programlanıp kontrol edilebilmektedir, MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1 adlı ürünümüz ise akıllı telefonlar, tabletler üzerinden kontrol edilebilmektedir ayrıca akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınız ile mBlock uygulaması ile scratch yöntemi ile programlayabilirsiniz. Bu iki özelliği de istiyorum ya da bu ürünlerinden birini almış iseniz bu durum sizin için sorun değil aşağıdaki Bluetoth ve 2.4G modülünü mBotunuza ekleyip bu özelliklere sahip olabilirsiniz.

   2.4G modül: //www.robotistan.com/24g-wireless-serial-for-mbot

   Bluetooth modül: //www.robotistan.com/bluetooth-module-for-mbot

 • Elimdeki görselleri size nasıl ulaştırabilirim?

   Bizimle paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve benzeri verileri [email protected] veya [email protected] email adresimizden bize ulaştırabilirsiniz.

   Mesai saatleri içinde sitemizde Canlı Destek bölümünden de aktarabilirseniz, size geri dönüş yapabiliriz. Eğer sorunuz daha detaylı incelenmesi gerekiyorsa chat geçmişiniz Teknik Destek ekibimize aktarılarak email yolu ile size dönüş sağlanacak.

İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

KVKK Aydınlatma Metni, Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası sayfalarını linklerin üzerine tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Firma Adı : Robotistan Elektronik Ticaret AŞ
Adres : İkitelli Organize Sanayi Atatürk Bulvarı
No:108/8 Başakşehir / İSTANBUL
Telefon : +90 850 766 0 425
Fax : +90 212 222 34 84
E-posta : [email protected]
Vergi Dairesi : İkitelli
Vergi No : 735 090 7105
 

BANKA HESAP BİLGİLERİ
QNB Finansbank / İkitelli Organize Sanayi Şubesi
Hesap Türü: TL
Şube Kodu / Hesap No: 865 / 88363311
IBAN: TR23 0011 1000 0000 0088 3633 11
 

TİCARİ BİLGİLER
İşletme Adı: Robotistan Elektronik Ticaret AŞ
Tebligata Elverişli KEP Adresi: [email protected]
Mensubu Olduğu Meslek Odası: Sanayi ve Ticaret Odası
MERSIS: 0735-0907-1050-0029

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.