1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 36 ürün bulunmaktadır.

REX

REX, Robotistan Education X olarak da bilinmektedir ve dünyanın en uygun, yaratıcı, eğitici ve kaliteli eğitim robotudur. REX, robotistan’ın eğitim kiti üreten, tasarlayan bir markasıdır ve eğitirken hayal gücünüzü son noktaya taşımayı, öğrenmeyi kalıcı kılmayı hedefleyen bir eğitim serisidir.  Eğitim odaklı bir seridir. Peki bu eğitim kiti ile sizleri ne bekliyor. REX eğitim kiti, serilerden meydana gelmektedir. Yani REX serileri mevcuttur ve karşınıza 4 adet seri çıkmaktadır. Bu seriler içerisinde toplam 50-60 çeşit ürün bulunmaktadır.

REX Serileri Nelerdir?

REX Evolution Serisi: REX, Robotistan Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen eğitsel robot kitidir. Evolution Serisinin ürünlerinden REX8 8in1 Robot Kiti bu serinin en önemli ürünlerindendir. 8in1 robot kiti, ESP32 altyapısını kullanan anakartı ile bağlantı noktası, kablo karışıklığı gibi devre kurulumunda karşılaşılan zorlukları ortadan kaldırır. Bununla berar Arduino IDE, Thonny IDE ve MicroBlocks IDE ile programlama alanında kullanıcıya büyük bir esneklik sağlamaktadır. Bu seri ile 8 adet robot oluşturabilmeniz mümkündür.

ArmBot: ArmBot, robot kolu sayesinde etrafındaki nesnelerin uzaktan kumanda ile bir noktadan başka bir noktaya taşınmasını sağlayan bir REX robotudur. 

BalanceBot: BalanceBot, REX kartı üzerinde bulunan ivme sensörü sayesinde fiziksel müdahalelere rağmen dengede kalabilen özel bir robottur.

OmniBot: OmniBot, özel omni tekerlekleri sayesinde herhangi bir dönüş hareketi yapmadan her noktaya kolay erişim sağlar. OmniBot kullanarak ulaşılması zor noktalara çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu robot, ulaşılması zor noktalara ulaşmak için tasarlanmıştır.

RoverBot: RoverBot, paletli yapısı sayesinde zorlu arazi koşullarında rahat hareket etmenizi sağlayan bir REX robotudur.

SonicBot: SonicBot, üzerinde bulunan mesafe sensörü sayesinde çevresine ses dalgaları yayarak nesneleri algılıyor ve algıladığı değerlere göre mekanik özelliklerini kullanarak farklı işlevler gerçekleştirebiliyor. SonicBot'u kullanarak engellerden kaçabilirsiniz. Ortamdaki nesneleri algılamanızı gerektiren görevler için SonicBot'u kullanabilirsiniz.

SumoBot: SumoBot, HC-SR04 mesafe sensörü ve çizgi izleyen sensörü sayesinde bulunduğu parkur üzerindeki diğer nesneleri algılar. SumoBot, çizgi izleyen sensörü sayesinde pist içinde olup olmadığını algılar ve bu sayede nesneleri pist dışına taşır.

TrackerBot: TrackerBot çizgi izleyen sensör sayesinde kızılötesi ışıklar yayar ve ortamdaki siyah çizgileri takip eder. Çizgilerle oluşturduğumuz yol üzerinde TrackerBot'un mekanik özelliklerini kullanarak TrackerBot'un otonom olarak istediğimiz görevleri gerçekleştirmesini sağlayabiliriz.

WiBot: WiBot, otonom sürüş için herhangi bir ekstra sensör içermeyen ve yalnızca uzaktan kumandaya izin veren bir REX 8'i 1 arada robottur.

REX Discovery Serisi: Bu seri ile keşfetmeniz gereken birçok robot bulunmaktadır.Robot kollardan pleksi otto robota, yangın söndüren robottan Cruise omni tekerlekli robota kadar keşfetmenizi bekleyen birçok robot sizi bekliyor. Daha fazla ertelemeyin ve robot dünyasına hemen giriş yapın. 

REX Chassis Serisi: Bu seri ile ihtiyacınıza ve geliştireceğiniz robot türüne göre tüm platformlara ulaşabilirsiniz. Ne yapmak istediğiniz, ne geliştirmek istediğiniz tamamen sizin hayal gücünüze bağlı ama hayal ettiğiniz her şeyi yapabilmeniz için gereken tüm malzeme ve ekipmanlara burada ulaşabilmeniz mümkün. 

REX Sensör Serisi: Robot teknolojilerinde ışık, sıcaklı ve mesafe gibi değerlerin ölçümünü yapabilmek ve çok daha doğru kararlar verebilmek için  sensörlere ihtiyaç duyulmaktadır ve robotlar için sensörler olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.  Bu seride sensör modüllerine ulaşabilirsiniz.

REX Woody Serisi: REX Woody Serisi setleri ile elektronik öğrenerek hayalinizdeki projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu seride bulunan setler ile birçok projeyi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.