1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

Raspberry Pi 3 Kombo Kit

Raspberry Pi 3 Model B+ versiyonu yenilenen kombo kit ile huzurlarınızda. Bu sayede kolaylıkla Raspberry Pi temelli elektronik uygulamalarınızı hayata geçirebilir ve birçok projeyi kolayca yapabilirsiniz. Raspberry Pi derslerimizde 4. derse kadar anlatılan uygulamaları bu set ile tamamlayabilirsiniz. Raspberry Pi 3 B+ kombo kit içerisinde gelen kapsamlı kitapçıkta tüm Raspberry Pi uygulamalarımız detaylarıyla anlatılmaktadır.

Raspberry Pi 3 Set Almam Avantajlı Mı?

Raspberry Pi 3'ü satın aldığınız zaman kullanabilmek için en azından bir SD kart ve güç adaptörüne ihtiyacınız olacaktır. Sizler için hazırlamış olduğumuz Raspberry Pi 3 B+ kombo kit içerisinde Raspberry Pi'nizi çalıştırmanız için gerekli olan temel bileşenler yer almaktadır. Raspberry Pi ile çeşitli uygulamalar ve projeler gerçekleştirebilmek için Süper Başlangıç Seti veya daha kapsamlı içeriğe sahip olan Proje Seti'ni tercih edebilirsiniz.

Raspberry Pi 3 Kitlerini Kullanarak Hangi Projeleri Gerçekleştirebilirim?

Raspberry Pi 3 Kombo Kit, Raspberry Pi 3'ünüzü temel seviyede kullanabilmeniz için gerekli malzemeleri içermektedir. Sensör ve motor gibi ek bileşenler diğer kitlerimizde yer almaktadır. Bu kite sahipseniz Raspberry Pi üzerinde yazılım geliştirme projeleri, media center ve oyun konsolu gibi projeler yapabilir, Linux işletim sistemini kolay bir şekilde öğrenebilir ve ek donanıma ihtiyaç duymayacak diğer projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Örnek olarak blog'umuzda yer alan Raspberry Pi ile VPN Router Yapalım, OpenELEC ile Raspberry Pi’nizi Media Center’a Dönüştürün, RetroPie ile Klasik Oyun Keyfi gibi projelerinizi bu set ile yapmanız mümkündür.Raspberry Pi 3 Kombo Kit'i kullanarak, kitapçık içerisinde de yer alan aşağıdaki dersleri yapmanız mümkündür:

  • Raspberry Pi Kurulumu
  • Temel Ayarlar
  • Ağ Ayarları
  • Uzaktan Erişim Yöntemleri

 

Raspberry Pi 3 Kombo Kit İçeriği:


Raspberry Pi ile ilgili yazılı içeriklerimizi buradan, Raspbe
rry Persleri video serimize buradan, Raspberry Pi ile Python Dersleri video serimize de buradan ulaşabilirsiniz.

Raspberry Pi Videoları Karşılaştırma Tablosu

Raspberry Pi Kombo Kit ile temel bileşenlere sahip olacaksınız. Süper Başlangıç Seti'nde ise Raspberry Pi ile Python programlama dili ile temel GPIO bağlantılarını öğrenebileceğiniz derslerin içeriğini karşılayan LED'ler, dirençler, sensörler gibi bileşenlere sahip olursunuz. Proje Seti ile ise daha ileri seviye projeler yapmanıza olanak tanıyan DC/servo/step motorlar ve sürücülerine, RFID okuyucu setine, jiroskop/ivmeölçer sensörü gibi bileşenlere sahip olacaksınız.

16136
Raspberry Pi 3 Model B+ Kombo Kit - Ekstralı
Raspberry Pi 3 Model B+ Kombo Kit - Ekstralı
Fiyat:
2.389,71 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
2.867,66 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.