1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim
Sıradan bir gün gibi başlayan bugün, uyandığında havadaki kasvet, insanların üzerindeki telaşla zamanın çokta durağan geçmeyeceğinin haberini veriyor sanki.  Şehrin havasında, etrafındaki binalarda, televizyon ve internetteki haberlerde bile bir farklılıklar var.  Her zaman seni ekran başına kilitlemeye çalışan Youtube bile bugün komik kedi videoları önermiyor.  Tüm bunlar olup biterken çığlık sesleri eşliğinde oradan oraya koşan insanları görmenle şehrin enerji hatlarının birer birer karardığına şahit oluyorsun, oysa sadece Hollywood filmlerinde olurdu bu tip sahneler
Bugün senin ve takımın için görev zamanı! Şehri bu durumdan kurtarıp eski ışıltılı günlerine döndürmek sizden başkasının yapabileceği bir iş değil. Takımını kur ve geçtiğimiz yıl mavi gezegenimizi kurtaranların başladığı işi devam ettirip Şehir Muhafızlarından biri olup 11 Mayıs’ta Ankara’da, 18 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleşecek Makex 2019 Şehir Muhafızı yarışmamızda yerini al!

Lütfen setleri satın almadan önce aşağıdaki açıklamayı dikkatlice okuyunuz!!!
 
Makex 2019 Şehir Muhafızı yarışması 6-13 yaş ve 12-16 yaş aralığında iki farklı kategoriden oluşmakta ve bu yaş aralığına uyan Maker'ler katılabilmektedir. Bu yarışmaya katılabilmek için en az 2 set satın almanız gerekmektedir. 
 
Ancak  geçtiğimiz yılki Makex 2018 Mavi Gezegen yarışmasının setine sahip olanlar  MakeX 2019 Şehir Muhafızı Yükseltme Paketi (Mavi Gezegen Kiti İçin) ve MakeX 2019 Şehir Muhafızı Arenası ve Görev Aygıtları setleri almaları yeterli olacaktır. 
 
Daha önce hiç Makex yarışmasına katılmayanlar ise MakeX 2019 Şehir Muhafızı Kiti ve MakeX 2019 Şehir Muhafızı Arenası ve Görev Aygıtları linkteki setleri almaları gerekmektedir.

Birden fazla takım ile yarışmaya katılmak isterseniz, 1 Arena ve takım sayısı kadar eklenti paketi almanız yeterlidir, bu senaryo ile 1 Arenayı maksimum 2 takımın kullanımı idealdir. 4 ya da daha fazla takım ile yarışmaya katılmak isteyenler, öğrencilerin daha aktif çalışabilmeleri açısından arena kitinin sayısını artırmalıdır. 

Seti almanıza rağmen ön kayıt oluşturmadıysanız, Makex Ön Kayıt Başvurusu linkinden kayıt yaptırmalısınız. Bu setlerin alımını yapan ve ön kayıt yaptıran katılımcılarımıza mail yolu ile ulaşılıp resmi kayıtları oluşturmaları için gerekli yönergeler sağlanacaktır.


MakeX 2019 Şehir Muhafızı Kiti içerisinde yarışma robotunu oluşturabilmek ve görevleri yapabilmek için gerekli olan elektronik kart, motorlar, sensörler ve yapısal parçalar bulunmaktadır, detaylı set içeriğinin listesi ürün görselinde bulunmaktadır.


18372.jpg (133 KB)
18371
MakeX 2019 Şehir Muhafızı Kiti
MakeX 2019 Şehir Muhafızı Kiti
Fiyat:
9.783,28 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
11.739,93 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.