1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Menü
Giriş Yap
Sepetim

HaloCode V2 IoT Tabanlı Kodlama Platformu

Marka
Makeblock
Ürün Kodu
18446
Fiyat
: 784,39 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
: 941,27 TL
Kablosuz ağa bağlanabilen ve ses tanımlama yapabilen tek kart bilgisayar ilk defa Robotistan'da !!!
 
Makeblock HaloCode, dahili Wi-Fi'yı ve çok yönlü elektronik modüller içeren güçlü bir mikroişlemcili karttır. Kodlama eğitimi için özel olarak tasarlanmış olan HaloCode, yeni başlayanlar için son derece kullanışlı bir üründür. Scrach kodlama ile birçok projenizi yapabilirsiniz. HaloCode ile mBlock 5 kullanıp grafiksel block proğramlama ya da ileri teknoloji Python gibi metinsel programlama yapabilirsiniz. Kablosuz bağlantı ile HaloCode'nizi internete bağlayabilir ve IoT işlevli projelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca dahili mikrofonu ile ses tanıma özelliği sayesinde çeşitli akıllı ev projeleri yapabilirsiniz.

 

IoT uygulamalarında kolayca kullanabilirsiniz:
mBlock5 kodlama yazılımı ile internete bağlanmayı yalnızca 3 adımda yapıp, basit akıllı ev cihazları oluşturma gibi IoT projelerinizi yapabilirsiniz.

Lan ağı ile donatılmıştır:
Wifi modülü ile birden fazla halo kartı arasında kablosuz bağlantı kurabilirsiniz(halo kartları arasında limitsiz bağlantı kurabilirsiniz). Aydınlatma efekti, ses tanıma projeleri gibi çeşitli projeleri yapabilirsiniz.
 


Ses tanımayı destekleyerek basit olarak yapay zeka öğretimine giriş yapabilirsiniz:
Halo kartı, Microsoft'un entegre servisleri ile konuşma tanımayı kolaylaştıran bir mikrofon modülü içermektedir. Böylece çocuklar eğlenceli oyun arkadaşı ya da ses ile aktifleştirilebilen ev cihazı yaparak son teknolojiyi hayatlarına uygulamayı öğrenebilirler.
 

Çeşitli elektronik projeleriniz için geniş bir sensör yelpazesi bulunmaktadır
HaloCode 'un 45mm çapındaki halka plakasına çeşitli sensörler entegre edebilirsiniz. Kodlama yolu ile çocuk HaloCode'nin çevreye tepkisini tanımlayabilir, giyilebilir bir spor bilezik, duyusal sensörlü oyun ya da etkileşimli gök kuşağı ışığı gibi çeşitli projeler yapabilirsiniz.
18446
HaloCode V2 IoT Tabanlı Kodlama Platformu
HaloCode V2 IoT Tabanlı Kodlama Platformu
Fiyat:
784,39 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat :
941,27 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.